Промислові установки для очистки води

Рубрика: Машинобудування
Запорізька Додано: 25 травня 2011 в 08:16 publishПідняти
Промислові установки для очистки води
 

Промислові системи очищення води - одне з основних напрямків компанії DIGIDROL.

Промислова водопідготовка - складне завдання, але наше підприємство вміє вирішувати такі завдання, що підтверджує великий список наших клієнтів.

Водопідготовка в промисловості завжди вимагає нестандартних рішень, пов'язуючи різної складності технологічні процеси, фінансові ресурси Замовника та вимоги до підготовленій воді.

Висококваліфікований інженерний склад компанії DIGIDROL і величезний досвід дозволяє нам пропонувати ефективні й економічні проекти Замовнику, якому необхідно підібрати промислові фільтри для очищення води.

Промислове очищення води потрібно при будівництві заводів, модернізації застарілого обладнання, збільшення обсягів виробництва. Промислові фільтри в кожному випадку підбираються індивідуально, в залежності від якості вихідної води, вимог до якості очищеної води, а також області застосування.

DIGIDROL має великий досвід реалізації і здачі в експлуатацію найскладніших промислових систем водопідготовки для найрізноманітніших підприємств.

Замовити
Автор оголошення: Digidrol - установки очисти води, озонатори для води та повітря, водопідготовка, фільтри для води
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 10 січня 2017 в 09:47
Пропонуємо в нашому інтернет-магазині купити промислові установки для очищення води. У нас ви знайдете озонатори для водоочистки та водопідготовки на промислових підприємствах, водоочищення для харчової промисловості, обладнання для демінералізації води…
Замовити
продам 10 січня 2017 в 09:45
Пропонуємо Вам у нашому інтернет-магазині купити озонатори для водоочищення, ціна вказана на сайті! У нас ви знайдете і можна замовити водоочищення для харчової промисловості, демінералізації води для мікроелектроніки, водопідготовку для котлів і котелень…
Замовити
продам 10 січня 2017 в 09:44
Пропонуємо Вам купити вугільний фільтр в нашому інтернет-магазині. Наше обладнання від кращих світових виробників США та Європи. Також ми єдині в Україні пропонуємо послугу довічного обслуговування. По всій території України - безкоштовна доставка. Щоб…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Pro
Працює з UB.ua 8 років 5 місяців 22 дні
Адреса: 69000, Україна, Запорізька, Запоріжжя, вул. Будівельників, будинок 11, офіс 7
Телефон:
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create