Бальнеологічний курорт Глорія

Рубрика: Туризм, подорожі
Запорізька Додано: 18 липня 2012 в 11:21 publishПідняти
 

Санаторій Глорія - грязьовий бальнеологічний курорт, одна із провідних здравниць України, елітна оздоровниця нового покоління, унікальний лікувально-реабілітаційний центр вищої категорії акредитації.

Бальнеологічний курорт Глорія надає повний комплекс послуг з лікування і профілактики різноманітних захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, бронхолегеневої системи тощо.

Бальнеологічний курорт Глорія має профільні напрямки терапії, було розроблено унікальні, універсальні і індивідуальні методики лікування. Найпопулярніші з них це голкорефлексотерапія, лазерна терапія, мануальна терапія тощо.

Весь медичний персонал здравниці Глорії має вищі і перші атестаційні категорії. Бальнеологічний курорт Глорія щорічно відвідує багатотисячна аудиторія пацієнтів, що задоволені високий рівнем лікування в здравниці.

Кваліфіковану допомогу в санаторії надають невропатологи, кардіолог, ЛОР-лікар, окуліст, травматолог, фізіотерапевт, уролог (андролог), гінеколог, стоматолог, психотерапевт, алерголог та ін.
Завітайте на бальнеологічний курорт Глорія. Подаруйте собі незабутній відпочинок та можливість якісного лікування.

Замовити
Автор оголошення: Голкорефлексотерапія, мануальна терапія, лазерна терапія. Санаторій Глорія
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 30 липня 2012 в 10:05
Санаторій Глорія - це сприятливий клімат для лікування різноманітних захворювань. Це прекрасні умови проживання та доступні ціни. Санаторій Глорія - це кваліфікована допомога спеціалістів, що мають багатий досвід у сфері лікування захворювання опорно-рухового…
Замовити
продам 27 липня 2012 в 16:23
Лікування в санаторії Глорія - це комплексне вирішення багатьох проблем зі здоров'ям. Виходячи з особливостей кліматотерапії в цій зоні в санаторії визначилися профільні напрямки терапії, були розроблені унікальні, універсальні і індивідуальні методики…
Замовити
продам 27 липня 2012 в 16:21
Одним із напрямків діяльності санаторію Глорія є лікування нервової системи. Здравниця пропонує високий сервіс обслуговування, доступні ціни та ефективне лікування. В санаторії проводиться лікування нервової системи, а саме таких захворювань як радикул…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Pro
Працює з UB.ua 9 років 29 днів
Адреса: 72100, Україна, Запорізька, м. Приморське, вул. Курортна, будинок 83
Телефон:
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create