Продається холодильна камера

Рубрика: Харчова промисловість
Запорізька Додано: 04 липня 2012 в 11:56 publishПідняти
Продається холодильна камера
 

Продається холодильна камера, купити яку пропонує ВП «АРТЕ-Н». Компанія пропонує вам купити холодильні та морозильні камери власного виробництва в Луцьку, Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, а також в інших містах та регіонах України за доступними цінами!

Холодильна камера (морозильна) являє собою приміщення складського типу, що швидко монтується, і огороджувальні конструкції якого мають високі термоізоляційні характеристики і дозволяють ефективно відокремити внутрішній обсяг такого приміщення від зовнішнього середовища з метою створення в ньому специфічних температурних умов.

Такі температурні умови всередині камери створюються за допомогою холодильної установки, яка збирається з окремих елементів у єдине ціле. Холодильні та морозильні камери в стандартному виконанні призначені для зберігання продуктів і напівфабрикатів, які швидко псуються, попередньо охолоджених до температури корисного обсягу.

Дане обладнання використовується на підприємствах громадського харчування, торгівлі, в медичних установах, а також на об'єктах зберігання фармацевтичних препаратів. Стандартні холодильні камери відносяться до категорії стаціонарних комерційних холодильних камер малого об'єму. Поставка холодильних камер здійснюється в розібраному вигляді, тому потрібний кваліфікований монтаж усіх компонентів з подальшим пуско-налагодженням готового виробу безпосередньо на об'єкті Замовника.

Вам потрібна якісна холодильна камера? Звертайтеся у ВП «АРТЕ-Н», і ви придбаєте якісне холодильне обладнання за ціною виробника, яке прослужить вам довгі роки!

Замовити
Автор оголошення: АРТЕ-Н - ванни мийні, стіл виробничий
  • +38 (097) 977-79-XX
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 04 липня 2012 в 11:58
Продається ліжко медичне, купити яке пропонує ВП «АРТЕ-Н». Компанія пропонує широкий спектр обладнання для медичних установ власного виробництва в Луцьку, Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, а також в інших містах та регіонах України…
Замовити
продам 04 липня 2012 в 11:51
ВП «АРТЕ-Н» пропонує холодильні арегати. Підприємство займається виробництвом компресорно-конденсаторних агрегатів з повітроохолоджувачів з високоякісних комплектуючих відомих торгових марок.Холодильні агрегати використовуються в торгівлі, хімічній та…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Free
Працює з UB.ua 7 років 4 місяці 10 днів
Адреса: 69084, Україна, Запорізька, Запоріжжя, вул. Колерова, будинок 3
Телефон:
  • +38 (097) 977-79-XX
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create