Пропонуємо купити казан похідний
Пропонуємо купити казан похідний
  • +38 (097) 834-38-XX
Ціна договірна

Пропонуємо купити казан похідний

publishПідняти
Додано: 31 травня 2012 в 10:59

Пропонуємо купити казан похідний

publishПідняти
 
Ціна договірна
Ціна договірна
Дізнатись ціну

Компанія "СИЛУМІН" пропонує купити казан похідний, виготовлений з литого алюмінію в широкому асортименті:

- казани похідні без покриття - фасонний ряд алюмінієвих литих казанів без покриття з кришкою, жаростійкої ручкою кришки та металевою дужкою для багаття;
- казани похідні із зовнішнім жаростійким покриттям - фасонний ряд алюмінієвих литих казанів із зовнішнім склоемалевим покриттям, з кришкою, жаростійкою ручкою кришки та металевою дужкою для багаття;
- казани похідні із зовнішнім жаростійким та внутрішнім антипригарним покриттям - фасонний ряд алюмінієвих литих казанів із зовнішнім жаростійким склоемалевим та внутрішнім антипригарним покриттям, з кришкою, жаростійкою ручкою кришки і металевою дужкою для багаття.

Казан похідний незамінний при приготуванні їжі на багатті в похідних та дачних умовах. Але казан похідний універсальний - його можна використовувати як на плиті, електричній або газовій, так і на відкритому вогні. Ідеальна точність виготовлення цього товстостінного литого алюмінієвого казана, точне припасування кришки - тут продумано все.

Казан похідний та елементи його фурнітури адаптовані для приготування їжі на багатті в польових умовах, на рибалці, полюванні, пікніку. Різноманітність форм та видів задовольнить всі ваші побажання.

Ви - завзятий турист, рибалка або мисливець? В такому випадку, вам варто купити казан похідний! Зверніться в компанію "СИЛУМІН" - і Ви виберете саме те, що Вам необхідно.

pro
Інформація про продавця:
Адреса
72400, Україна, Запорізька, смт. Приазовське, вул. Вишнева, будинок 100
Телефони
  • +38 (097) 834-38-XX
Зареєструватись для розміщення оголошень
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create